Nabídka práce: Břeclav

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Břeclav od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Břeclav:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/uklízečka

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 4000 - 6000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 5. 2021.

Hlavní mistr/mistrová

Zaměstnavatel ZPSHelp, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 5. 2021.

Pomocný pracovník - pracovnice ve výrobě

Zaměstnavatel ZPSHelp, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Ostraha prodejna lidl břeclav

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Strážní

Zaměstnavatel SOMAX SECURITY, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 17000 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Břeclav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.