Nabídka práce: Brno-Židenice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Brno-Židenice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Brno-Židenice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Produkční-technolog výroby

Zaměstnavatel Craftwork s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 16000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 3. 2021.

Obchodní zástupci

Zaměstnavatel Lazeňská káva s.r.o hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 18500 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 3. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Craftwork s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 3. 2021.

Pomocní dělníci v kartonážní výrobě

Zaměstnavatel Craftwork s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 3. 2021.

Administrativní pracovník

Zaměstnavatel Tomza s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 3. 2021.

Administrativní pracovnice/pracovník

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 105 - 105,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Mobilní uklízeč/ka

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 115 - 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 3. 2021.

Skladník

Zaměstnavatel Tomza s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15900 - 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 3. 2021.

Pracovník úklidu

Zaměstnavatel Tomza s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 11400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Brno-Židenice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2021.