Prodavač specialista

Hlavní pracovní poměr nebo dohodou o provedení práce.

Hledáte-li práci v lokalitě Brno nebo blízkém okolí, prohlédněte si naši nabídku práce od společnosti Ahold Czech Republic a.s. - Brno. Nabídka je platná do 14. 10. 2016 a byla naposledy upravena dne 11. 10. 2016. Nabízená pracovní pozice je vhodná pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Využijte svou šanci na lepší práci a klikněte na tlačítko „Mám zájem o tuto práci“. Vyplňte motivační zprávu a my ji doručíme, v atraktivní formě, přímo na email zaměstnavatele.

Kdo jsme:

Společnost AHOLD Czech Republic, která v České Republice provozuje maloobchodní síť supermarketů a hypermarketů Albert, hledá nové členy do svého týmu na prodejnách Albert v Brně na pozici prodavače specialisty. Spolupráce je možná na hlavní pracovní poměr nebo dohodou o provedení práce.

Náplň práce:

  • doplňování zboží, práce na pokladně, práce v obsluhovaném úseku
  • znalost zboží, kontrola kvality a záručních lhůt
  • práce ve směnném provozu
  • odpovědnost za práci se zbožím

Nabízíme:

  • jistotu stabilního zaměstnání
  • možnost vzdělávání a dalšího profesního růstu
  • trvalý měsíční příjem a další benefity

Požadujeme:

  • spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost
  • trestní bezúhonnost
  • vyučení v oboru prodavač výhodou
  • zkušenosti s prací v maloobchodu výhodou

Nabídka práce byla platná do 14. 10. 2016.

Město: Brno, Jihomoravský kraj
Minimální stupeň vzdělání: Základní vzdělání
Volných míst k dispozici: 9

Adresa společnosti

Ahold Czech Republic a.s. - Brno
Slavíčkova 827/1A,
638 00   Brno

Kontaktní osoba

Nikol Pastrňáková
nikol.pastrnakova@ahold.com,
606051596

Albert provozuje supermarkety a hypermarkety.

Detail o firmě