Nabídka práce: Broumov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Broumov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Broumov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel Damipa Baby s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 2. 2021.

Pomocný pracovník/pomocná pracovnice ve výrobě

Zaměstnavatel Damipa Baby s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 9600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Pomocný pracovník/pomocná pracovnice ve výrobě

Zaměstnavatel Damipa Baby s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 5800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.

Všeobecný administrativní pracovník/všeobecná administrativní pracovnice

Zaměstnavatel Damipa Baby s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250 - 11250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Broumov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 2. 2021.