Práce pro OZP
Bruntál

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Bruntál, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Bruntál:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Úředník/ce - samostatný referent stavebního řádu, odděl. stavebního řádu, odboru výstavby a územního plánování

Zaměstnavatel Město Bruntál nabízí práci na pozici "Úředník/ce - samostatný referent stavebního řádu, odděl. stavebního řádu, odboru výstavby a územního plánování" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bruntál.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 8. 2022.

Psycholog

Zaměstnavatel Centrum psychologické pomoci, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Psycholog" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 24770 - 36470,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bruntál.
Nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2022.

Pracovník/ce ostrahy

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce ostrahy" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 113.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bruntál.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2022.

Investiční referent/ka a energetik/čka, oddělení investic a dotací, odboru správy majetku, investic a dotací

Zaměstnavatel Město Bruntál nabízí práci na pozici "Investiční referent/ka a energetik/čka, oddělení investic a dotací, odboru správy majetku, investic a dotací" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bruntál.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2022.