Nabídka práce: Bučovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Bučovice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Bučovice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný

Zaměstnavatel AGEN-CE, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bučovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Dělník/ce ve výrobě

Zaměstnavatel Schalttechnik Janus Austerlitz s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bučovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 8. 2021.

Skládání, kompletace a balení operačních setů

Zaměstnavatel DINA - HITEX, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bučovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Strážný-detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bučovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 28. 7. 2021.

Ekonom/ka-účetní

Zaměstnavatel Mamed s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bučovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 4. 2021.