Nabídka práce: Bystřice nad Pernštejnem

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Bystřice nad Pernštejnem od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Bystřice nad Pernštejnem:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Traktorista/tka krmivář - bystřice nad pernštejnem

Zaměstnavatel Společnost Bohuňov, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2021.

Strážný-detektiv prodejny - chráněné

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 8. 2021.

Dojička

Zaměstnavatel Společnost Bohuňov, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 7. 2021.

Seřizovač cnc strojů

Zaměstnavatel ADOZ, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice nad Pernštejnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 6. 2021.