Práce pro OZP
Bystřice pod Hostýnem

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Bystřice pod Hostýnem, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Bystřice pod Hostýnem:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Vedoucí pracoviště potisku a přípravy kabeláže

Zaměstnavatel OZS sociální podnik s.r.o. nabízí práci na pozici "Vedoucí pracoviště potisku a přípravy kabeláže" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 9. 2022.

Pomocný dělník/ce - elektromontér

Zaměstnavatel OZS sociální podnik s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocný dělník/ce - elektromontér" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000 - 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 9. 2022.

Pracovník/ce úklidu

Zaměstnavatel DELTA služby, s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/ce úklidu" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 9. 2022.

Řidič dodávkového vozidla

Zaměstnavatel Mango Trading s.r.o. nabízí práci na pozici "Řidič dodávkového vozidla" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 11200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 7. 2022.

Pomocní dělníci v truhlářské dílně

Zaměstnavatel HSoul Wood s.r.o. nabízí práci na pozici "Pomocní dělníci v truhlářské dílně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9200 - 10200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.