Nabídka práce: Bystřice pod Hostýnem

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Bystřice pod Hostýnem od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Bystřice pod Hostýnem:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha prodejny - lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 100 - 105,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 8. 2021.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2021.

Úklidový pracovník/ce

Zaměstnavatel A.G.J. - chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 7. 2021.

Strojírenský dělník - provozní elektrikář

Zaměstnavatel KOVONAX spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2021.