Nabídka práce: Bystřice pod Hostýnem

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Bystřice pod Hostýnem od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Bystřice pod Hostýnem:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce úklidu železniční stanice

Zaměstnavatel DELTA facility, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 7600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel ADAM EXCLUSIVE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14000 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Pomocná kuchařka/pomocný kuchař

Zaměstnavatel ADAM EXCLUSIVE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8000 - 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Ostraha prodejny - lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN CORPORATION a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100 - 105,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Strojírenský dělník - provozní elektrikář

Zaměstnavatel KOVONAX spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Instalatér

Zaměstnavatel BESKYDKRBY s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice pod Hostýnem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.