Nabídka práce: Bystřice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Bystřice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Bystřice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/ka zahradní centrum-domácí potřeby

Zaměstnavatel VAŠE ZC s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 7. 2021.

Traktorista

Zaměstnavatel DZV NOVA , a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 6. 2021.

Ošetřovatel hospodářských zvířat

Zaměstnavatel DZV NOVA , a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 11. 2020.