Archiv práce pro OZP
Bystrovany

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Bystrovany, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Archiv nabídky práce pro OZP - Bystrovany:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha lc lidl - logistické centrum/sklad (vrátnice)

Zaměstnavatel Protektia s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha lc lidl - logistické centrum/sklad (vrátnice)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda je 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Bystrovany.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Ostraha objektu skladu lidl

Zaměstnavatel GADO, s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha objektu skladu lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bystrovany.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Ostraha - detektiv prodejny lidl

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. nabízí práci na pozici "Ostraha - detektiv prodejny lidl" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda je 107,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Bystrovany.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 3. 2022.