Nabídka práce: Čáslav

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Čáslav od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Čáslav:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Všeobecná sestra se specializací pro endoskopii

Zaměstnavatel Městská nemocnice Čáslav hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 26730,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Čáslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Šičky

Zaměstnavatel Václava Stříbrná hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 15200 - 16500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Čáslav.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2021.