Nabídka práce: Černá Hora

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Černá Hora od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Černá Hora:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pomocní skladníci

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.

Pomocní skladníci

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 9. 2021.

Skladník

Zaměstnavatel Ing. Miloš Bílý hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 16600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 8. 2021.

Směnový mistr

Zaměstnavatel ATOMO PROJEKT s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000 - 34000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Černá Hora.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.