Nabídka práce: Červené Pečky

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Červené Pečky od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Červené Pečky:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič nákladního automobilu

Zaměstnavatel KH Box s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Červené Pečky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 31. 3. 2020.

Strojník - seřizovač strojů v kartonážní výrobě

Zaměstnavatel KH Box s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Červené Pečky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 3. 2020.

Zpracovatelé lepenky

Zaměstnavatel KH Box s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Červené Pečky.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 12. 2019.