Nabídka práce: Červený Kostelec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Červený Kostelec od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Červený Kostelec:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník / dělnice zdravotnické výroby - balič / balička

Zaměstnavatel LINON CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 15 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Červený Kostelec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 9. 2020.

Skladník / skladnice

Zaměstnavatel EMERGE, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 8900,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Červený Kostelec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Dělník / dělnice ve výrobě zdravotnických prostředků

Zaměstnavatel MERTLIN s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 23000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Červený Kostelec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Operátor / oprátorka výroby

Zaměstnavatel EMERGE, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 37.5 týdně) a nabízená mzda 14600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Červený Kostelec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2020.

Šič / šička zdravotnických prostředků

Zaměstnavatel MERTLIN s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Červený Kostelec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Kontrolor / kontrolorka

Zaměstnavatel MASTR s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14800,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Červený Kostelec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 9. 2019.