Archiv práce pro OZP
Česká Skalice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Česká Skalice, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Archiv nabídky práce pro OZP - Česká Skalice:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Geodet/geodetka

Zaměstnavatel ELEKTRO-COMP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Geodet/geodetka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Skalice.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 5. 2022.

Svářeč/svářečka kovů

Zaměstnavatel Farmet a.s. nabízí práci na pozici "Svářeč/svářečka kovů" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Skalice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

Projektant/projektantka elektro

Zaměstnavatel ELEKTRO-COMP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Projektant/projektantka elektro" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22600 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Skalice.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.

pomocný zahradník/pěstitel plodin

údržby zahrad - Everwood Garden s.r.o., Česká Skalice

Nabízíme zajímavou práci na údržbách zahrad.