Nabídka práce: Česká Třebová

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Česká Třebová od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Česká Třebová:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ostraha/zkrácený úvazek

Zaměstnavatel Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Česká Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Strážný/recepční

Zaměstnavatel LuPa Securitas s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 105 - 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Česká Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Pracovník/nice ostrahy

Zaměstnavatel DOSON AZS s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 102.8,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Česká Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Dělník/nice ve výrobě cukrovinek

Zaměstnavatel ČOKO KLASIK družstvo hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 102,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Česká Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2020.

Dělník/nice ve varně

Zaměstnavatel ČOKO KLASIK družstvo hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Česká Třebová.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.