Nabídka práce: České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město České Budějovice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - České Budějovice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/-ice ostrahy (2 směny)

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 10. 2021.

Učitel čj a jiných jazyků

Zaměstnavatel RENER EDUCATION - jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 22600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Dělnice v textilní výrobě

Zaměstnavatel JIVATEX s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 10. 2021.

Prodavač/ka oděvů

Zaměstnavatel Vlasta Urbanová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 9250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 10. 2021.

Uklízeč/ka kanceláře

Zaměstnavatel GKB Servis, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 166,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Mzdový/á účetní

Zaměstnavatel MK ekonomika s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 10. 2021.

Samostatná/ý účetní

Zaměstnavatel GAMA GROUP a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Plavčík/ice

Zaměstnavatel Arpida, centrum pro rehabilitaci osob se zdravotním postižením, z.ú. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Skladník, skladnice

Zaměstnavatel SU - servis s. r. o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Údržbář/ka

Zaměstnavatel PCO - Lišov s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.