Nabídka práce: České Budějovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město České Budějovice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - České Budějovice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ice skladu- manipulační pracovník

Zaměstnavatel KENTING TRADE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 140,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Manipulační pracovník/ice

Zaměstnavatel KENTING SERVICE s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 9. 2021.

Správce/kyně počítačové infrastruktury junior

Zaměstnavatel KUBOUŠEK EU holding a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 27000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Recepční

Zaměstnavatel Koleje Pedagog s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Pracovník/ce ostrahy

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Obsluha parkoviště

Zaměstnavatel Pavel Pokorný hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 7000 - 8000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Pracovník/ice kompletace

Zaměstnavatel PCO - Montážní dílna, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 110 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 9. 2021.

Pracovník/-ice ostrahy

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2021.

Venkovní obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Relanta s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 9. 2021.

Operátor/ka výroby - obsluha stroje

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 105,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: České Budějovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 9. 2021.