Práce pro OZP
Český Krumlov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Český Krumlov, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Český Krumlov:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Telefonní specialista

Zaměstnavatel ATODA spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Telefonní specialista" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 21000 - 23000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2022.

Školník/údržbář

Zaměstnavatel Základní škola Český Krumlov, Linecká 43 nabízí práci na pozici "Školník/údržbář" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2022.

Operátor - obsluha stroje

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Operátor - obsluha stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2022.

Pracovník/pracovnice kompletace - obsluha stroje

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice kompletace - obsluha stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 96.4,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Vrátný

Zaměstnavatel PS PATROL s.r.o. nabízí práci na pozici "Vrátný" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Pracovník/pracovnice kompletace - obsluha stroje

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník/pracovnice kompletace - obsluha stroje" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 106.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Mistr/ová výroby

Zaměstnavatel ZEKO INVA s.r.o. nabízí práci na pozici "Mistr/ová výroby" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.