Nabídka práce: Český Krumlov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Český Krumlov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Český Krumlov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Dělník třídění a svozu odpadů-závozník

Zaměstnavatel Služby města Český Krumlov s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Zedník - stavební dělník

Zaměstnavatel Služby města Český Krumlov s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Pracovník pro výdej závodního stravování

Zaměstnavatel Vlastimil Hrdina hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti, zkrácený úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 4. 2021.

Pracovník ostrahy

Zaměstnavatel PCO - hlídací služba, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 1. 2021.