Nabídka práce: Český Krumlov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Český Krumlov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Český Krumlov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel Banalita s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 8. 2021.

Řidič - přeprava osob - taxi

Zaměstnavatel Karel Balogh hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 6. 2021.

Řidič - přeprava osob - taxi

Zaměstnavatel Karel Balogh hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 6. 2021.

Obsluha čerpací stanice - pokladní

Zaměstnavatel JR Power s. r. o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 6. 2021.

Konzultant o2 prodejny

Zaměstnavatel O2 Czech Republic a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 32000 - 62000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 5. 2021.