Archiv práce pro OZP
Český Krumlov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Český Krumlov, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Archiv nabídky práce pro OZP - Český Krumlov:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Php programátor

Zaměstnavatel Net Magnet s.r.o. nabízí práci na pozici "Php programátor" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 200 - 400,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Zedník - stavební dělník/ice

Zaměstnavatel Služby města Český Krumlov s.r.o. nabízí práci na pozici "Zedník - stavební dělník/ice" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Obsluha čerpací stanice - pokladní

Zaměstnavatel JR Power s. r. o. nabízí práci na pozici "Obsluha čerpací stanice - pokladní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 22. 6. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 106.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel FORCORP GROUP spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 106.5 - 115,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 10. 6. 2022.

Recepční

Zaměstnavatel G4S Secure Solutions (CZ), a.s. nabízí práci na pozici "Recepční" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Český Krumlov.
Nabídka práce byla publikována dne 27. 2. 2022.