Práce pro OZP
Cheb

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Cheb, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Cheb:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážní - vrátní

Zaměstnavatel OKO 69, s.r.o. nabízí práci na pozici "Strážní - vrátní" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 8. 2022.

Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů - informační a komunikační technologie

Zaměstnavatel Integrovaná střední škola Cheb, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů - informační a komunikační technologie" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 32820,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Cheb.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 8. 2022.