Nabídka práce: Chomutov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Chomutov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Chomutov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/prodavačka

Zaměstnavatel Tiskárna AKORD Chomutov, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Prodavač/prodavačka ve vinotéce

Zaměstnavatel VINECO - Vinné sklepy Chomutov s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel HEROS servis s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 18500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Dělník/dělnice

Zaměstnavatel Brambory - Němec s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 3. 2021.

Úklidový pracovník/úklidová pracovnice

Zaměstnavatel LASSO cz s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 25. 3. 2021.

Dělník/dělnice ve výrobě

Zaměstnavatel Köstler s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 3. 2021.

Svářeči

Zaměstnavatel Camfil CZ s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chomutov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 3. 2021.