Nabídka práce: Chotěboř

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Chotěboř od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Chotěboř:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel COOP družstvo HB hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 24000 - 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chotěboř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 11. 2021.

Ostraha prodejny

Zaměstnavatel Čechymen financial real s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 105 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Chotěboř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 9. 2021.

Pomocná síla v kuchyni

Zaměstnavatel LOSENKA s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 91 - 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Chotěboř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 1. 7. 2021.

Konstruktér

Zaměstnavatel MV Technik, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 60000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chotěboř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 6. 2021.

Zedník

Zaměstnavatel Libor Kopecký hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chotěboř.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.