Nabídka práce: Chrast

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Chrast od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Chrast:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Švadlena, šička

Zaměstnavatel ARCA CZECH s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16020,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chrast.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 2. 2020.

Pracovník/nice cad

Zaměstnavatel ARCA CZECH s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 17000 - 22000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chrast.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2019.

Švadlena / šička

Zaměstnavatel ARCA CZECH s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 13350 - 15000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chrast.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 8. 2019.