Nabídka práce: Chrastava

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Chrastava od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Chrastava:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Skladník - obsluha vzv

Zaměstnavatel Wassa logistic s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrastava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2021.

Operátor/ka výroby - kompletace kartonového obalu

Zaměstnavatel Wassa logistic s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrastava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2021.

Pomocný/á kuchař/ka

Zaměstnavatel Bc. Václava Jarošová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrastava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.