Nabídka práce: Chrastava

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Chrastava od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Chrastava:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidič/ka nákladního automobilu - lkw

Zaměstnavatel Wassa logistic s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22000 - 33000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chrastava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2020.

Všeobecný praktický lékař bez specializované způsobilosti

Zaměstnavatel MEDICA SEVER s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 48000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chrastava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 2. 2020.

Operátor výroby - kompletace kartonového obalu

Zaměstnavatel Wassa logistic s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 13500 - 17000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chrastava.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 12. 2019.