Nabídka práce: Chroustovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Chroustovice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Chroustovice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Učitel/ka odborných teoretických předmětů strojírenských oborů

Zaměstnavatel Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1 hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 30270 - 40320,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chroustovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 8. 2020.

Učitel/ka odborného výcviku - zámečník

Zaměstnavatel Odborné učiliště Chroustovice, Zámek 1 hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 24810 - 28650,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Chroustovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 12. 2018.