Nabídka práce: Chrudim

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Chrudim od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Chrudim:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný

Zaměstnavatel M&M Object Security s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12587,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrudim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Uklízečka

Zaměstnavatel Apelo s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8500 - 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrudim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 4. 2021.

Kuchař/kuchařka

Zaměstnavatel VEST stravování s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Chrudim.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.