Nabídka práce: Čížkovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Čížkovice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Čížkovice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Zahradník/zahradnice

Zaměstnavatel Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková or hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 30 týdně) a nabízená mzda 10200 - 16000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Čížkovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2020.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková or hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14600 - 17070,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Čížkovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2020.

Pracovník/pracovnice v sociálních službách - základní výchovná nepedagogická činnost

Zaměstnavatel Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková or hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19360 - 28360,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Čížkovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 8. 2020.

Údržbář/údržbářka

Zaměstnavatel Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková or hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14660 - 21370,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Čížkovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 4. 2020.