Nabídka práce: Dalovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Dalovice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Dalovice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízečka

Zaměstnavatel Petr Fiala - velkoobchod s drogerií s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8350,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dalovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 8. 2021.

Řidič - skladník

Zaměstnavatel Petr Fiala - velkoobchod s drogérií s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 111 - 130,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Dalovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 10. 8. 2021.