Práce pro OZP
Děčín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Děčín, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Děčín:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Zapisovatel/ka

Zaměstnavatel Okresní soud v Děčíně nabízí práci na pozici "Zapisovatel/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 16980 - 24780,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Nabídka práce byla publikována dne 12. 8. 2022.

Prodavač/ka v pekárně

Zaměstnavatel Markéta Hamršmídová nabízí práci na pozici "Prodavač/ka v pekárně" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 117.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Chovatel služebních zvířat

Zaměstnavatel NORD SECURITY, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Chovatel služebních zvířat" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 10500 - 11000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Nabídka práce byla publikována dne 29. 7. 2022.

Pracovník úklidu (uklízeč/ka, pomocník) - večerní směna

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník úklidu (uklízeč/ka, pomocník) - večerní směna" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Nabídka práce byla publikována dne 28. 7. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel SOUKUP A SPOL.,s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 4050,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 7. 2022.

Vedoucí pracovník komunikačního centra

Zaměstnavatel SDZP družstvo nabízí práci na pozici "Vedoucí pracovník komunikačního centra" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 129.8,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 7. 2022.