Nabídka práce: Děčín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Děčín od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Děčín:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Cukrář/ka

Zaměstnavatel Martina Karkulová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 5. 2021.

Údržbář

Zaměstnavatel Hostel Děčín s. r. o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 120,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Nákupčí

Zaměstnavatel Datwyler IT Infra s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Strážný

Zaměstnavatel NORD SECURITY, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 16100 - 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Radek Mach hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Prodavač/ka potravin

Zaměstnavatel Otto Štalcer hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 110.3,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 4. 2021.

Všeobecná sestra v soicálních službách a pro domácí péči

Zaměstnavatel Radek Mach hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 15000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 4. 2021.

Dělník/dělnice v elektrotechnice

Zaměstnavatel Datwyler IT Infra s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Obsluha pco a výjezd

Zaměstnavatel SDZP družstvo hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.