Nabídka práce: Děčín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Děčín od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Děčín:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Skladník/skladnice

Zaměstnavatel AlfaSky s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Montážní technik

Zaměstnavatel Strejda.Net s.r.o hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Údržbář/ka

Zaměstnavatel Radek Mach hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Montážní dělník/dělnice

Zaměstnavatel AXIN s. r. o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2020.

Pracovník úklidu (uklízeč/ka, pomocník)

Zaměstnavatel SEŽEV chráněná dílna s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 3800 - 7300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 12. 2020.

Mzdová/ý účetní

Zaměstnavatel SDZP družstvo hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 14700 - 19600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Operátor/ka pultu centralizované ochrany

Zaměstnavatel Josef Vávra hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 87.3,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Pracovník/pracovnice call centra

Zaměstnavatel SDZP družstvo hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 96.3,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 12. 2020.

Zedník/pomocný zedník

Zaměstnavatel A.K.T. s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 108,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.

Programátor internetových stránek - začátečník

Zaměstnavatel BBS.cz s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 17800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 12. 2020.