Nabídka práce: Děčín

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Děčín od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Děčín:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Montážní dělník/dělnice

Zaměstnavatel AXIN s. r. o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 10. 2021.

Všeobecná sestra v sociálních službách a pro domácí péči

Zaměstnavatel Radek Mach hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Obsluha pco a výjezd

Zaměstnavatel SDZP družstvo hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 10. 2021.

Recepční

Zaměstnavatel Hostel Děčín s. r. o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Pracovníci ostrahy. strážní

Zaměstnavatel 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Řidič/manipulant

Zaměstnavatel Rudolf Hrouda hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16800 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 10. 2021.

Prodavač/ka potravin

Zaměstnavatel Otto Štalcer hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 110.3,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Vedoucí údržby

Zaměstnavatel VITELLO s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Technicko-administrativní pracovník

Zaměstnavatel VITELLO s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 9250,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 8. 2021.

Recepční - vrátný/vrátná

Zaměstnavatel SDZP družstvo hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 106.6,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2021.

Optik

Zaměstnavatel Premium Clinic s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 7. 2021.

Montážní dělník

Zaměstnavatel Strejda.Net s.r.o hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 6. 2021.

Inženýr vývoje procesních technologií

Zaměstnavatel Chart Ferox, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 37700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Děčín.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 2. 2020.