Nabídka práce: Dětmarovice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Dětmarovice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Dětmarovice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Učitel zš - 1. stupeň, výchovný poradce

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, přísp hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dětmarovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 12. 2019.

Učitelé zš - český jazyk + libovolná kombinace pro 2. stupeň zš

Zaměstnavatel Základní škola a Mateřská škola Dětmarovice, přísp hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 28600,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dětmarovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 10. 2019.

Řidič dodávky do 3,5 tuny

Zaměstnavatel M I R P A L, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15000 - 35000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dětmarovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 9. 2019.

Pracovníci ostrahy, strážní

Zaměstnavatel CENTR GROUP-ELMONT s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 14740 - 14740,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dětmarovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2019.

Dispečer dopravy

Zaměstnavatel M I R P A L, spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Dětmarovice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 5. 2019.