Nabídka práce: Dobroměřice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Dobroměřice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Dobroměřice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strojník/strojnice česačky chmele

Zaměstnavatel Rolnické družstvo Dobroměřice hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 7. 2021.

Obsluha profesionálního stroje v prádelně

Zaměstnavatel Alena Fenclová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 5. 2021.

Pomocný kuchař/ka ve stravovacím zařízení

Zaměstnavatel Alexander Kiss hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 5. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Alexander Kiss hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 4. 2021.

Opravář/ka zemědělských strojů+traktorista/ka

Zaměstnavatel Rolnické družstvo Dobroměřice hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dobroměřice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 1. 2021.