Nabídka práce: Doksy

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Doksy od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Doksy:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Veronika Říhová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Doksy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2020.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel Veronika Říhová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek (maximálně 40 týdně) a nabízená mzda 40000 - 46000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Doksy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 16. 6. 2020.

Prodavač/ka

Zaměstnavatel FILMEX CZ, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek (maximálně 20 týdně) a nabízená mzda 13350,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Doksy.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 5. 2020.