Nabídka práce: Domažlice

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Domažlice od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Domažlice:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Výroba a prodej šperků

Zaměstnavatel Petra Vavříková hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 91,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Výrobní dělník/dělnice - montáž bovdenů

Zaměstnavatel OBZOR, výrobní družstvo, Plzeň hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15200 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Účetní

Zaměstnavatel Městská knihovna Boženy Němcové Domažlice hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21700,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 11. 2020.

Montážní dělník/dělnice ve výrobě chirurgického šicího materiálu

Zaměstnavatel RESORBA, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 20000 - 28000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.

Účetní, pokladní

Zaměstnavatel Domažlická správa nemovitostí spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21000 - 25200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Domažlice.
Tato nabídka práce byla publikována dne 18. 11. 2020.