Nabídka práce: Duchcov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Duchcov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Duchcov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kuchař/kuchařka

Zaměstnavatel VITA, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18500 - 20500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 1. 2021.

Kvalifikovaný učitel/kvalifikovaná učitelka stavebních oborů - nejlépe tzb

Zaměstnavatel Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26020 - 33930,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Ostraha prodejny lidl

Zaměstnavatel BOHEMIA MARTEN SECURITY s. r. o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 18000 - 22000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 1. 2021.

Kuchař/kuchařka - na výpomoc

Zaměstnavatel VITA, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 111,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 5. 1. 2021.

Ostraha

Zaměstnavatel VITRABLOK, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 22500 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 12. 2020.