Nabídka práce: Duchcov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Duchcov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Duchcov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Všeobecná sestra na ambulanci ultrazvuku

Zaměstnavatel MEDVISION s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 10. 2021.

Zaměstnanec zákaznického servisu

Zaměstnavatel VITRABLOK, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000 - 35000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2021.

Zedníci

Zaměstnavatel MAKOMA stavební firma s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 122,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.