Nabídka práce: Duchcov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Duchcov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Duchcov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Kvalifikovaný učitel/kvalifikovaná učitelka stavebních oborů - nejlépe tzb

Zaměstnavatel Gymnázium a Střední průmyslová škola, Duchcov, příspěvková organizace hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26020 - 33930,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 9. 2021.

Strážný ostrahy majetku a osob

Zaměstnavatel Jakub Schäfer hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 15200 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 8. 2021.

Všeobecná sestra

Zaměstnavatel VITA, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.

Operátor/ka briketovací linky

Zaměstnavatel Dřevovýroba VLK spol. s r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.

Technická podpora a překlady - aj, nj, fr, it, pl

Zaměstnavatel Vím o všem s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Duchcov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 7. 2021.