Nabídka práce: Dvůr Králové nad Labem

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Dvůr Králové nad Labem od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Dvůr Králové nad Labem:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ergoterapeut - ergoterapeutka

Zaměstnavatel Oblastní charita Červený Kostelec hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 23000 - 29000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Vedoucí sociálních služeb

Zaměstnavatel Oblastní charita Červený Kostelec hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 26000 - 32000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Všeobecná sestra

Zaměstnavatel Oblastní charita Červený Kostelec hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 29000 - 36000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.

Kuchař/kuchařka

Zaměstnavatel Pro-Charitu s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 21000 - 25000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Dvůr Králové nad Labem.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 4. 2021.