Archiv práce pro OZP
Frenštát pod Radhoštěm

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Frenštát pod Radhoštěm, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Archiv nabídky práce pro OZP - Frenštát pod Radhoštěm:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Úklidový pracovník – 150 kč/hod. (frenštát p. radhoštěm)

Zaměstnavatel ESSAT CZ, s.r.o. nabízí práci na pozici "Úklidový pracovník – 150 kč/hod. (frenštát p. radhoštěm)" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah dohoda o provedení práce, zkrácený úvazek a nabízená mzda je 150 - 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm.
Nabídka práce byla publikována dne 21. 9. 2022.

Manipulační dělníci ve výrobě

Zaměstnavatel AK Frenštát s.r.o. nabízí práci na pozici "Manipulační dělníci ve výrobě" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm.
Nabídka práce byla publikována dne 3. 9. 2022.

Testovači elektronických výrobků

Zaměstnavatel TOROLA electronic, spol. s r.o. nabízí práci na pozici "Testovači elektronických výrobků" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 8. 2022.