Nabídka práce: Frenštát pod Radhoštěm

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Frenštát pod Radhoštěm od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Frenštát pod Radhoštěm:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Ředitel/ka

Zaměstnavatel Domov Hortenzie, příspěvková organizace hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 31180 - 46040,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm.
Tato nabídka práce byla publikována dne 4. 6. 2021.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm.
Tato nabídka práce byla publikována dne 29. 3. 2021.

Operátor/ka výroby

Zaměstnavatel AK Frenštát s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frenštát pod Radhoštěm.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 12. 2020.