Nabídka práce: Frýdek-Místek

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Frýdek-Místek od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Frýdek-Místek:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Strážný - strážná, detektivové prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 17. 6. 2021.

Uklízeč/-ka

Zaměstnavatel VKUS-BUSTAN s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 10140,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 14. 6. 2021.

Uklízeč - uklízečka

Zaměstnavatel HB group Facility s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 5700 - 7900,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 12. 6. 2021.

Strážný/strážná

Zaměstnavatel VKUS-BUSTAN s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 14000 - 15500,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.

Ostraha objektu

Zaměstnavatel Adas Security Group, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdek-Místek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 7. 6. 2021.