Nabídka práce: Frýdlant

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Frýdlant od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Frýdlant:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Pracovník/ce technického oddělení - zahradník/ce

Zaměstnavatel MĚSTO FRÝDLANT hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18500 - 21370,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 3. 2021.

Zkušební komisař

Zaměstnavatel MĚSTO FRÝDLANT hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 21260 - 31240,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant.
Tato nabídka práce byla publikována dne 19. 3. 2021.

Pracovník/ce ostrahy

Zaměstnavatel D & D SECURITY, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 16800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant.
Tato nabídka práce byla publikována dne 15. 3. 2021.