Nabídka práce: Frýdlant nad Ostravicí

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Frýdlant nad Ostravicí od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Frýdlant nad Ostravicí:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel Hrtus & Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 9. 2021.

Strážní

Zaměstnavatel Hrtus & Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Pracovníci prádelny

Zaměstnavatel Dobrý domov s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 7600 - 7800,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel Hrtus & Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 110,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Ostraha prodejen - strážný - detektiv

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Pracovníci úklidu

Zaměstnavatel Hrtus & Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Uklízeči

Zaměstnavatel Hrtus & Partner s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 7. 2021.

Prodavač - prodavačka

Zaměstnavatel Silvie Bečajová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek, dohoda o provedení práce a nabízená mzda 110.3,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 20. 7. 2021.

Lektoři anglického jazyka pro děti

Zaměstnavatel EVERMORE - jazyková škola s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 150,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Frýdlant nad Ostravicí.
Tato nabídka práce byla publikována dne 24. 5. 2021.