Nabídka práce: Fulnek

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Fulnek od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Fulnek:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Řidiči taxislužby

Zaměstnavatel Ladislav Caloň hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce, dohoda o pracovní činnosti a nabízená mzda 100,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Fulnek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 8. 2021.

Kuchař/ka

Zaměstnavatel Dětský mlýn, zapsaný spolek hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je dohoda o provedení práce a nabízená mzda 10000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Fulnek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2021.

Strážný - detektiv prodejny

Zaměstnavatel Bohemia Marten Plus s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 12600,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Fulnek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 27. 7. 2021.

Strážný/á

Zaměstnavatel LEFOX, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400 - 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Fulnek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 7. 2021.

Úklidový pracovník

Zaměstnavatel LEFOX, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 6675 - 15200,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Fulnek.
Tato nabídka práce byla publikována dne 13. 7. 2021.