Nabídka práce: Harrachov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Harrachov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Harrachov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Barista

Zaměstnavatel Coffee Blenders s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 120,-Kč / hodina . Lokalita výkonu práce: Harrachov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 6. 8. 2020.

Brusič skla - kulič, hladinář

Zaměstnavatel SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Harrachov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Prodavač/ka skla a jiných upomínkových předmětů

Zaměstnavatel SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 24000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Harrachov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Výstupní kontrolor/ka kvality skla

Zaměstnavatel SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 15500 - 18500,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Harrachov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 6. 2020.

Recepční / vrátní

Zaměstnavatel SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000 - 26000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Harrachov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 8. 2019.

Noční recepční

Zaměstnavatel SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 16280 - 19000,-Kč / měsíc . Lokalita výkonu práce: Harrachov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 22. 4. 2019.