Nabídka práce: Harrachov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Harrachov od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Harrachov:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Provozní zaměstnanec muzea skla

Zaměstnavatel SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 13000 - 16000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Harrachov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 9. 8. 2021.

Brusič skla - kulič, hladinář

Zaměstnavatel SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 20000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Harrachov.
Tato nabídka práce byla publikována dne 11. 3. 2021.