Práce pro OZP
Havířov

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Havířov, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Havířov:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Šičky, pomocné práce a práce na počítači

Zaměstnavatel MISTKA SEWING, s.r.o. nabízí práci na pozici "Šičky, pomocné práce a práce na počítači" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 9000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havířov.
Nabídka práce byla publikována dne 2. 7. 2022.

Maséři

Zaměstnavatel Unika Relax, s.r.o. nabízí práci na pozici "Maséři" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 13425 - 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havířov.
Nabídka práce byla publikována dne 20. 5. 2022.