Nabídka práce: Havlíčkův Brod

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Havlíčkův Brod od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Havlíčkův Brod:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Social media specialist

Zaměstnavatel Wotan Forest, a.s. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 25000 - 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Skladník/skladnice

Zaměstnavatel Jana Jechová hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je zkrácený úvazek a nabízená mzda 8400,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Správce informačního systému

Zaměstnavatel Nemocnice Havlíčkův Brod, příspěvková organizace hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 30000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Tato nabídka práce byla publikována dne 2. 5. 2021.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel INEX Česká republika s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 90.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 4. 2021.