Práce pro OZP
Havlíčkův Brod

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro Havlíčkův Brod, od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Havlíčkův Brod:

Zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka práce je seřazena od nejnovějších inzerátů. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát publikován, naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Zdravotní sestra - zubní instrumentářka

Zaměstnavatel MUDr. Naděžda Venosová nabízí práci na pozici "Zdravotní sestra - zubní instrumentářka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 22300,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 13. 8. 2022.

Pracovník kantýny

Zaměstnavatel FOVY s.r.o. nabízí práci na pozici "Pracovník kantýny" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 106.5,-Kč / hodina. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 11. 8. 2022.

Sociální pracovník/ce - administrativní pracovník/ce

Zaměstnavatel Domov pro seniory Havlíčkův Brod, příspěvková organizace nabízí práci na pozici "Sociální pracovník/ce - administrativní pracovník/ce" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah plný úvazek a nabízená mzda je 27430 - 40110,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.

Uklízeč/ka

Zaměstnavatel A.G.J. - facility s.r.o. nabízí práci na pozici "Uklízeč/ka" a hledá zaměstance z řad OZP. Nabízí pracovněprávní vztah zkrácený úvazek a nabízená mzda je 8100,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Havlíčkův Brod.
Nabídka práce byla publikována dne 5. 8. 2022.