Nabídka práce: Herálec

Hledáte práci a jste OZP?

Na tomto místě Vám přinášíme pracovní pozice pro město Herálec od společností zaměstnávající osoby se zdravotním postižením (OZP). Máte-li o konkrétní nabídku práce zájem, můžete na ni přímo odpovědět.

Nenajdete-li pro Vás vhodnou pozici mezi inzeráty, můžete napsat přímo do konkrétní společnosti, která Vás zaujala. Všechny společnosti v našem katalogu nabízí práci osobám se zdravotním postižením.

Nabídka práce pro OZP - Herálec:

Níže zobrazené pracovní pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením. Nabídka je seřazena od nejnovějších. Doporučujeme si vždy ohlídat, kdy byl pracovní inzerát naposledy upraven a dokdy má svou platnost.

Obsluha čerpací stanice

Zaměstnavatel Stanislav Šanda hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek, zkrácený úvazek a nabízená mzda 26000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Herálec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 26. 10. 2021.

Dělník do dřevovýroby

Zaměstnavatel DOMESTAV s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 17000 - 20000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Herálec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 23. 10. 2021.

Pomocník/pomocnice v kuchyni

Zaměstnavatel Malý zámeček, s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 18000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Herálec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 8. 7. 2021.

Elektrikář, údržbář - herálec

Zaměstnavatel DOMESTAV s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Herálec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 30. 12. 2020.

Lakýrník

Zaměstnavatel DOMESTAV s.r.o. hledá zaměstance z řad OZP. Pracovněprávní vztah je plný úvazek a nabízená mzda 19000 - 24000,-Kč / měsíc. Lokalita výkonu práce: Herálec.
Tato nabídka práce byla publikována dne 21. 12. 2020.